_

ما حرفه ایی هستیم

درباره ی ما

شرکت مهندسی هوشمند کاوش آتیه (هوکا) با مدیریتی بیش از 13 سال تجربه در صنعت پرداخت ، و همچنین دارا بودن مدرک بین المللی تعمیرات دستگاه کارتخوان از معتبرترین برند دستگاه کارتخوان ingenico ، آماده خدمت رسانی در زمینه فروش ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

_

ما خلاق هستیم

مناسب برای هر نوع
کسب و کار

تعریف درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)
IPG : درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس ارائه خدمات پرداخت برای کسب و کارها در بستر اینترنت می باشد و پرداخت و دریافت وجه را از طریق اینترنت ممکن می‌سازد که توسط یک ارائه دهنده خدمات پرداخت PSP یا یک پرداخت یار ارائه می‌شود و عملیات مجوزدهی به کارت اعتباری و پردازش پرداخت‌های مستقیم را برای کسب ‌و کار الکترونیک، خرید اینترنتی و … انجام می‌دهد. در فرایند پرداخت، پذیرنده بصورت حقیقی یا حقوقی یک سمت که درگاه به حساب بانکی او مرتبط است و مبالغ پرداخت شده به حساب وی واریز می‌شود و سمت دیگر درگاه، مشتریان و خریدارانی هستند که در ازای محصولات یا خدماتی که پذیرنده ارائه می‌دهد مبلغی پرداخت می‌کنند.

به بیان دیگر، درگاه پرداخت مستقیم، (Internet Payment Gateway) یا IPG سیستمی است که امکان تراکنش های مالی در بستر اینترنت را فراهم می کند. به این معنی که مشتریان شما می توانند بدون مراجعه حضوری به بانک یا استفاده از کارت به کارت و کد های دستوری، اقدام به پرداخت مبلغ اعلام شده به حساب بانکی شما کنند. در نظام بانکی کشور ایران شرکت های PSP وظیفه انجام و آماده سازی و برقراری امنیت تراکنش های بانکی را بر عهده دارند

  • پشتیبانی کارتخوان
  • خدمات کارتخوان
  • فروش کارتخوان
  • طراحی اپلیکیشن
  • جذب بازاریاب
  • درگاه اینترنتی IPG

گواهی های اخذ شده

index
mm
nn
دئش
index